25,30 €
Hay existencias
| Peso | 0,9548 kg |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 147.57 mm |
| Inner Diameter | 25.4 mm |
| Length | 237.99 mm |
| Efficiency 99% | 20 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Collapse Burst | 5.2 bar |
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 946010 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 946010 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| 256834 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | 70658128 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 70658128 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 256834 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 70256834 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 70256834 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | P550043 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | P550043 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| 91670679 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| VC8812 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | FF108 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| CUFF108 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | CUFF108 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| VC8812 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | 28019 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 28019 | FUEL FILTER, CARTRIDGE |