13,62 €
Hay existencias
| Peso | 0,27 kg |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 76 mm |
| Inner Diameter | 26.6 mm |
| Length | 202.5 mm |
| Gasket OD | 91 mm |
| Inlet Diameter | 11.2 mm |
| Overall Length | 230.5 mm |
| Efficiency 50% | 4 micron |
| Efficiency 95% | 4 micron |
| Efficiency 99% | 6 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 19438 |
| Style | Cartridge |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| LIEBHERR | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| LIEBHERR | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| MAN | 51125030037 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| MAN | 51125030042 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| MAN | 51125030042 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| MAN | 51125030037 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| MAN | 51125030048 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| MAN | 51125030048 | FUEL FILTER, CARTRIDGE |