40,95 €
Hay existencias
| Peso | 1,2066 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 148 mm |
| Inner Diameter | 25 mm |
| Length | 205 mm |
| Efficiency 99% | 20 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Emulsified H2O Efficiency | 90.00 Percent |
| Collapse Burst | 5.5 bar |
| Type | Water Separator |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 2W4234 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 2W4234 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 8N0205 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 8N0205 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| CUMMINS | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | ||
| MAN | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | ||
| 9437100235 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | ||
| FORD | 9576P550316 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 9576P550316 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 3I1169 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE |