28,97 €
Hay existencias
| Peso | 0,5 kg |
|---|---|
| Primary Application | RACOR R260P |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1-14 UN |
| Length | 140 mm |
| Gasket OD | 90 mm |
| Gasket ID | 80 mm |
| Bowl Thread | 3 1/8-10 UN |
| Efficiency 90% | 30 micron |
| Flow Direction | Outside-In |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | RACOR R260P |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| VOLVO | 20514654 | FUEL FILTER KIT | |
| VOLVO | 20514654 | FUEL FILTER KIT | |
| VOLVO | 20998346 | FUEL FILTER KIT | |
| RENAULT VI | 7420514654 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| RENAULT VI | 7420514654 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| VOLVO | 20998367 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| VOLVO | 20998367 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| VOLVO | 20480593 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON |