
20,28 €
Hay existencias
| Peso | 0,635 kg |
|---|---|
| Primary Application | LIEBHERR 738204523 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | M16 x 1.5 |
| Length | 140 mm |
| Efficiency 50% | 3 micron |
| Efficiency Beta 75 | 8 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | LIEBHERR 738204523 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| LIEBHERR | 7382045 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| 7382045 | FUEL FILTER, SPIN-ON |