11,05 €
Hay existencias
| Peso | 0,76 kg |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure | 9 BAR |
| Atributos | |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure | 9 bar |
| Outer Diameter | 96 mm |
| Thread Size | M22 x 1.5 |
| Length | 144 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 9 micron |
| Style | Spin-On |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| DAF | 1345335 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| DAF | 1345335 | FUEL FILTER, SPIN-ON |