47,65 €
Hay existencias
| Peso | 0,8528 kg |
|---|---|
| Primary Application | JOHN DEERE RE506428 |
| Atributos | |
|---|---|
| Efficiency 98.7% | 5 micron |
| Outer Diameter | 107.12 mm |
| Thread Size | 7/8-14 UN |
| Length | 148.34 mm |
| Gasket OD | 90.42 mm |
| Gasket ID | 80.26 mm |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Type | Secondary |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | JOHN DEERE RE506428 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | RE502204 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| JOHN DEERE | RE502204 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| JOHN DEERE | RE506428 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| JOHN DEERE | RE506428 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY |