53,80 €
Hay existencias
| Peso | 1,0319 kg |
|---|---|
| Primary Application | JOHN DEERE RE533910 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 108 mm |
| Thread Size | 1-14 UN |
| Length | 231 mm |
| Gasket OD | 99 mm |
| Gasket ID | 90 mm |
| Overall Length | 233 mm |
| Efficiency 99% | 10 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Type | Secondary |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose, Meltblown |
| Price Type | F |
| Primary Application | JOHN DEERE RE533910 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | RE533910 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| JOHN DEERE | RE533910 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| JOHN DEERE | DZ112918 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| JOHN DEERE | DZ112918 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| JOHN DEERE | DZ112919 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY |