5,42 €
Hay existencias
| Peso | 1 kg |
|---|---|
| Efficiency Beta 20 | 17 MICRON |
| Atributos | |
|---|---|
| Efficiency Beta 2 | 6 micron |
| Efficiency Beta 20 | 17 micron |
| Outer Diameter | 80 mm |
| Thread Size | 3/4-16 UN |
| Length | 75 mm |
| Gasket OD | 77.5 mm |
| Gasket ID | 62.2 mm |
| Efficiency 50% | 6 micron |
| Efficiency 99% | 23 micron |
| Efficiency Beta 75 | 23 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1617 |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | ISUZU 8941329471 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | 750201011069 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| 8941329471 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| ISUZU | 4616543 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| ISUZU | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| 8941329471 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| ISUZU | B222100000730 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | B222100000730 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 60220063 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 750201011069 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 8971725491 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 8971725491 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 60220063 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| YANMAR | 60058453 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| YANMAR | 60058453 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | RXL01301 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON |