14,96 €
Hay existencias
| Peso | 0,7031 kg |
|---|---|
| Primary Application | MITSUBISHI ME056280 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 94 mm |
| Thread Size | M24 x 1.5 |
| Length | 172 mm |
| Gasket OD | 90 mm |
| Gasket ID | 68 mm |
| Efficiency 99% | 30 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Emulsified H2O Efficiency | 95.00 Percent |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | MITSUBISHI ME056280 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | 4326739 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 4326739 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 4S00100 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 4616544 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | 2451U1802N | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | 2446U287S4CP | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| 2446U287S4 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| MITSUBISHI | 4407157 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | 4407157 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 4S00100 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 4S00483 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 4S00483 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 4616544 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | 2451U1802N | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | ME056280 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | 4200483 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| CUMMINS | 3194572001 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| 3194572000 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| HYUNDAI | 3194572000 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | ME056670 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| 245171802N | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| MITSUBISHI FUSO | ME131824 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | ME131989 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | ME131989 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | ME056670 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | KSH0457 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | KHH10030 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | KHH10030 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI FUSO | ME131824 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ME056280 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| MITSUBISHI | 2446U287S4 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| HYUNDAI | 3194572001 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | 2446U287S4CP | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON |