
10,54 €
Hay existencias
| Peso | 0,736 kg |
|---|---|
| Primary Application | DAF 1318695 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 96 mm |
| Thread Size | M16 x 1.5 |
| Length | 144 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency Test Std | ISO TR13353 |
| Emulsified H2O Efficiency | 95.00 Percent |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | DAF 1318695 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| DAF | 1318695 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| DAF | 1318695 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| NA | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| LEYLAND-DAF (LDV) | 0170149000 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| DAF | 247139 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| DAF | 247139 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| DAF | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| DAF | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON |