15,23 €
Hay existencias
| Peso | 0,2563 kg |
|---|---|
| Primary Application | FORD E6HZ9365B |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 77.5 mm |
| Thread Size | M16 x 1.5 |
| Length | 65 mm |
| Gasket OD | 72.1 mm |
| Gasket ID | 62.7 mm |
| Efficiency 99% | 25 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Collapse Burst | 5.2 bar |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | FORD E6HZ9365B |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| DEUTZ | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| DEUTZ | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| KUBOTA | 17523 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| TP1247 | FUEL FILTER, SPIN-ON |