34,05 €
Hay existencias
| Peso | 0,2313 kg |
|---|---|
| Primary Application | JOHN DEERE RE508202 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 83 mm |
| Length | 153.3 mm |
| Efficiency 50% | 5 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Emulsified H2O Efficiency | 95 Percent |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | JOHN DEERE RE508202 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| LIEBHERR | 7090659 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| JOHN DEERE | RE508202 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| JOHN DEERE | BF7904D | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| LIEBHERR | 7090659 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| JOHN DEERE | RE508202 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| JOHN DEERE | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | ||
| JOHN DEERE | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON |