52,06 €
Hay existencias
| Peso | 1,4288 kg |
|---|---|
| Notes | Not for Marine Applications |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 118.4 mm |
| Thread Size | 1 1/4-12 UN |
| Length | 311 mm |
| Gasket OD | 110 mm |
| Gasket ID | 98 mm |
| Efficiency 99% | 10 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Emulsified H2O Efficiency | 95 Percent |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Brand | Twist&Drain™ |
| Media Type | Cellulose, Meltblown |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 6003114510 |
| Notes | Not for Marine Applications |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 6003194500 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003194500 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003194540 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003194540 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113400 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003114510 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003114510 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113400 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113410 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON TWIST&DRAIN |