20,55 €
Hay existencias
| Peso | 0,6577 kg |
|---|---|
| Primary Application | CARRIER TRANSICOLD 300030400 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 97 mm |
| Thread Size | 5/8-18 UN |
| Length | 201 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 61 mm |
| Efficiency 99% | 45 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J806 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 5.2 bar |
| Type | Bypass |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | CARRIER TRANSICOLD 300030400 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 3000304 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | ||
| 3000304 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | ||
| ISUZU | 94054123 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | |
| ISUZU | 94054123 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | |
| LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | |||
| MERCEDES-BENZ | 300030400 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | |
| MERCEDES-BENZ | 300030400 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS |