
23,02 €
Hay existencias
| Peso | 0,5965 kg |
|---|---|
| Primary Application | MAZDA SL5014V61 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 92 mm |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 125 mm |
| Gasket OD | 85.8 mm |
| Gasket ID | 74.75 mm |
| Efficiency 50% | 5 micron |
| Efficiency 95% | 15 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Bypass |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | MAZDA SL5014V61 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | SL5114V61 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | |
| TOYOTA | SL5114V61 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS |