16,58 €
Hay existencias
| Peso | 0,9548 kg |
|---|---|
| Primary Application | 1 G/BSPP |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 109 mm |
| Thread Size | 3/4-20 UN |
| Length | 200 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 12 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Bypass |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | 1 G/BSPP |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | 115703 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | |
| ISUZU | 115703 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | |
| ISUZU | 113746 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | |
| MERCEDES-BENZ | 113746 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS |