10,50 €
Hay existencias
| Peso | 0,522 kg |
|---|---|
| Primary Application | MERCEDES-BENZ 4011840025 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 119 mm |
| Inner Diameter | 55 mm |
| Length | 193 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J806 |
| Media Type | Cellulose |
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Primary Application | MERCEDES-BENZ 4011840025 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | 4011840025 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 4011840025 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| MERCEDES-BENZ | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| MERCEDES-BENZ | 7002914 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| 7002914 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| MERCEDES-BENZ | 8319000110 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 8319000110 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0001335291 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0001335291 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 8311999137 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 8311999137 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MAN | 51055040048 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0011840225 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0011840225 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 221046Z76 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 221046Z76 | LUBE FILTER, CARTRIDGE |