56,74 €
Hay existencias
| Peso | 0,464 kg |
|---|---|
| Primary Application | IVECO 5801592277 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 104 mm |
| Length | 320 mm |
| Gasket OD | 51 mm |
| Efficiency 99% | 12 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Bypass Valve | No |
| Media Type | Synthetic |
| Collapse Burst | 6.5 bar |
| Flow Direction | Inside-Out |
| Type | Full-Flow |
| Style | Cartridge |
| Primary Application | IVECO 5801592277 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 5801592277 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| PERKINS | 5801592277 | LUBE FILTER, CARTRIDGE |