18,12 €
Hay existencias
| Peso | 1,0478 kg |
|---|---|
| Primary Application | MITSUBISHI 68937310012 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 114 mm |
| Inner Diameter | 72 mm |
| Length | 275 mm |
| Efficiency 50% | 16 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Flow Direction | Reverse |
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Primary Application | MITSUBISHI 68937310012 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MITSUBISHI | 68937310024 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| MITSUBISHI | 68937310024 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |