7,75 €
Hay existencias
| Peso | 0,3 kg |
|---|---|
| Primary Application | MERCEDES-BENZ 3661800009 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 84 mm |
| Inner Diameter | 24 mm |
| Length | 191 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J806 |
| Media Type | Cellulose |
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Primary Application | MERCEDES-BENZ 3661800009 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| MERCEDES-BENZ | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| MERCEDES-BENZ | 11845525 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 11845525 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 3661800009 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 3661800009 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | NA | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 7004125 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 3661840125 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 3661840125 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0011844225 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0011844225 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | P550315 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 1336332 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 1336332 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0001336332 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0001336332 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 7004125 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0011845225 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0011845225 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 933907 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 933907 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 286114 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 286114 | LUBE FILTER, CARTRIDGE |