13,46 €
Hay existencias
| Peso | 0,38 kg |
|---|---|
| Primary Application | MERCEDES-BENZ 0001802109 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 121 mm |
| Length | 248 mm |
| Efficiency 99% | 30 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Primary Application | MERCEDES-BENZ 0001802109 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | 0001802109 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0001802109 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | A0001802909 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | A0001802909 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| MERCEDES-BENZ | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| MERCEDES-BENZ | 263J107001 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | A0001802109 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | A0001802109 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 1802909 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 1802109 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | MX901584 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | MX901584 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0001420640 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0001420640 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 1420640 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 177725 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 177725 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0001802909 | LUBE FILTER, CARTRIDGE |