21,34 €
Hay existencias
| Peso | 2,0185 kg |
|---|---|
| Primary Application | RENAULT VI 7420796782 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 120.5 mm |
| Inner Diameter | 45.5 mm |
| Length | 201.5 mm |
| Gasket OD | 136.4 mm |
| Gasket ID | 128 mm |
| Efficiency 50% | 17 micron |
| Media Type | Cellulose |
| Style | Cartridge |
| Primary Application | RENAULT VI 7420796782 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| VOLVO | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| VOLVO | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| RENAULT VI | 7420796782 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| RENAULT VI | 7420796782 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| VOLVO | 21040164 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| VOLVO | 21040164 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| VOLVO | P550905 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| VOLVO | P550905 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| VOLVO | 20796785 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| VOLVO | 20796785 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| VOLVO | 54241541 | LUBE FILTER, CARTRIDGE |