15,23 €
Hay existencias
| Peso | 0,2495 kg |
|---|---|
| Primary Application | ISUZU 13240085 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 85 mm |
| Inner Diameter | 18.5 mm |
| Length | 143 mm |
| Gasket OD | 38 mm |
| Gasket ID | 18.5 mm |
| Efficiency 50% | 16 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Primary Application | ISUZU 13240085 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | 4106178 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| 4106178 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| ISUZU | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| ISUZU | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| 9885131060 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| 9885131060 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| 9885131061 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| ISUZU | 2451U2001 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | 2451U2001 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| 9885131061 | LUBE FILTER, CARTRIDGE |