23,95 €
Hay existencias
| Peso | 1,27 kg |
|---|---|
| Primary Application | HINO 156072281 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 140 mm |
| Inner Diameter | 17 mm |
| Length | 207 mm |
| Efficiency 50% | 4 micron |
| Efficiency 95% | 5 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12, JIS D 1611 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Style | Cartridge |
| Primary Application | HINO 156072281 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| HINO | S156072281 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| HINO | S156072281 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| HINO | 156072380 | LUBE FILTER, CARTRIDGE |