31,43 €
Hay existencias
| Peso | 1,7 kg |
|---|---|
| Primary Application | HINO 156072190 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 120 mm |
| Thread Size | 1 1/2-16 UN |
| Length | 210 mm |
| Gasket OD | 116.5 mm |
| Gasket ID | 100 mm |
| Efficiency 50% | 21 micron |
| Efficiency 95% | 40 micron |
| Efficiency 99% | 48 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Combination |
| Style | Spin-On |
| Primary Application | HINO 156072190 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| HINO | VH156072190A | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| HINO | VH156072190C | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| HINO | VH156072190C | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| HINO | YN30T01001P1 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| HINO | YN30T01001P1 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| HINO | S156072190 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| HINO | S156072190 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| HINO | 156072190 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| HINO | 156072190 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| HINO | S156072330 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| HINO | S156072330 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION |