28,69 €
Hay existencias
| Peso | 1,3041 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 118 mm |
| Thread Size | 2 1/4-12 UN |
| Length | 227 mm |
| Gasket OD | 119 mm |
| Gasket ID | 102 mm |
| Efficiency 99% | 15 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Media Type | Synthetic |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Type | Combination |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | CASE/CASE IH J919562 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 1295155H1 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| 1295155H1 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | ||
| CUMMINS | 3973686 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CUMMINS | 3919562 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CUMMINS | 3919562 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CUMMINS | LF9548 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CUMMINS | LF9548 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CUMMINS | 3973686 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CUMMINS | 86990980 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CUMMINS | 86990980 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CUMMINS | J919562 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CUMMINS | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | ||
| CUMMINS | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | ||
| CUMMINS | J919562 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| 87349575 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | ||
| CUMMINS | 87349575 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| 84301243 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | ||
| 72513286 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | ||
| CUMMINS | 84301243 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| 72513286 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | ||
| CUMMINS | 87349593 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CUMMINS | 87349593 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CUMMINS | P553548 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | |
| CULF3548 | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION |