4,55 €
Hay existencias
| Peso | 0,2767 kg |
|---|---|
| Primary Application | MAZDA FEY014302 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 68 mm |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 85 mm |
| Gasket OD | 65 mm |
| Efficiency 50% | 20 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | MAZDA FEY014302 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| FORD | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION | ||
| FORD | LUBE FILTER, SPIN-ON COMBINATION |