24,62 €
Hay existencias
| Peso | 0,8686 kg |
|---|---|
| Primary Application | KOMATSU 6134515120 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 108 mm |
| Thread Size | 1 1/8-16 UN |
| Length | 167 mm |
| Gasket OD | 100 mm |
| Gasket ID | 91 mm |
| Efficiency 99% | 45 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4572 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.9 bar |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 6134515120 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 6134515121 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 6134515120 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 6134515120 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KOMATSU | 6134515121 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KOMATSU | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |