64,48 €
Hay existencias
| Peso | 2,2294 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 117 mm |
| Thread Size | M90 x 2 |
| Length | 297 mm |
| Gasket OD | 118 mm |
| Gasket ID | 98 mm |
| Efficiency 99% | 15 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Media Type | Synthetic |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 3101870 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 4460206 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 3101870 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 4460206 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | BF5209 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | XA3898 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MTU | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CUMMINS | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| LF9024 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DETROIT DIESEL | LF9024 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 4016657 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 5375337 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MTU | 4711458 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | BF5209 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 4711458 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 4920071 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | XA3898 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |