21,69 €
Hay existencias
| Peso | 0,9503 kg |
|---|---|
| Primary Application | DETROIT DIESEL 25011106 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 119 mm |
| Thread Size | 1 1/2-12 UN |
| Length | 160 mm |
| Gasket OD | 110 mm |
| Gasket ID | 98 mm |
| Efficiency 99% | 21 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | DETROIT DIESEL 25011106 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| DETROIT DIESEL | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DETROIT DIESEL | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 23530409 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 23530409 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DETROIT DIESEL | 1505770 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DETROIT DIESEL | 1505770 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | 156071750 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | 156071750 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 156071840 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| HINO | 156071671 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 156071840 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| HINO | 156071671 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | S156071841 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | 156071841 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | S156071841 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 156071841 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 411284 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 411274 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 411274 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| HINO | 156071780 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | 156071780 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |