5,79 €
Hay existencias
| Peso | 0,3833 kg |
|---|---|
| Primary Application | HONDA 15400PH1014 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 83.9 mm |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 100 mm |
| Gasket OD | 63 mm |
| Gasket ID | 46 mm |
| Efficiency 99% | 37 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | HONDA 15400PH1014 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| YANMAR | M801002 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 1627132092 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KUBOTA | 1627132092 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| YANMAR | 12408535113 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | |
| YANMAR | 12408535112 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | |
| YANMAR | 12408535112 | LUBE FILTER, SPIN-ON BYPASS | |
| MITSUBISHI | 5527662013 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 1627132090 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 1627132090 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 11900535100 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 11900535100 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MAZDA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 324692 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| M801002 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MITSUBISHI | 1200664 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | 1200664 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 121433 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 121433 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MD162326 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| ISUZU | 8971122630 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HONDA | 15400PH1003 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HONDA | 15400PH1004 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HONDA | 15400PH1014 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | MIU800650 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | MIU800650 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | W21ESO1600 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | W21ESO1600 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| YANMAR | 40040500143 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |