7,91 €
Hay existencias
| Peso | 0,4808 kg |
|---|---|
| Primary Application | CATERPILLAR 9N5680 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 136 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 61 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.2 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1.6 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 9N5680 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 1R0734 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 1R0734 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 9L9200 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 9L9200 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 9Y4484 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 9Y4484 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 1160024ES | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CATERPILLAR | 720300 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 70203C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CATERPILLAR | 720300 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 752012 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 752012 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 70203C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 70203C2 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CATERPILLAR | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CATERPILLAR | 28006 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 9N5680 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 9N5680 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 28006 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | 70203C2 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | A32297 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | A32297 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 303119475 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 303119475 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 312755117 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| H411272 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| H411272 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CASE/CASE IH | 823C2 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |
| Cookie | Duración | Descripción |
|---|---|---|
| _ga | 2 years | The _ga cookie, installed by Google Analytics, calculates visitor, session and campaign data and also keeps track of site usage for the site's analytics report. The cookie stores information anonymously and assigns a randomly generated number to recognize unique visitors. |
| _gat_gtag_UA_185656296_1 | 1 minute | Set by Google to distinguish users. |
| _gid | 1 day | Installed by Google Analytics, _gid cookie stores information on how visitors use a website, while also creating an analytics report of the website's performance. Some of the data that are collected include the number of visitors, their source, and the pages they visit anonymously. |
| Cookie | Duración | Descripción |
|---|---|---|
| electro_wc_recently_viewed | session | No description available. |
