14,36 €
Hay existencias
| Peso | 0,6192 kg |
|---|---|
| Primary Application | KOMATSU 6002115213 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 175 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 63 mm |
| Efficiency 99% | 45 micron |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.3 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1.5 bar |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 6002115213 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 6002115213 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 86980031 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 1931172 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KOMATSU | 6002115213 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |||
| 86980031 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |