5,18 €
Hay existencias
| Peso | 0,2177 kg |
|---|---|
| Primary Application | MITSUBISHI MD135737 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 68 mm |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 85 mm |
| Gasket OD | 64 mm |
| Gasket ID | 56 mm |
| Efficiency 50% | 22.95 micron |
| Efficiency 90% | 33.87 micron |
| Efficiency 95% | 40 micron |
| Efficiency Beta 75 | 50 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | MITSUBISHI MD135737 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | YM12915035151 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | YM12915035151 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 4294841 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 4294841 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | MD135737 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | 1520831U01 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | 1520831U01 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | LMD135737 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | LMD135737 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| YANMAR | 12915035151 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| YANMAR | 12915035151 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| POLARIS | 2540086 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| POLARIS | 2540086 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 8943142632 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | 152089 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | 152089 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | S156072060 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KUBOTA | 1083841 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| C414 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 1083841 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MITSUBISHI | 947941 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | 947941 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | 001039891 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | 001039891 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | YM12915035160 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | D460903 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | D460903 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| YANMAR | VA30A4000103 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | VA30A4000103 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | 000947941 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | 000947941 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | 1992239 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | 1992239 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | 30A4000103 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | S4109E0010 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| HINO | S4109E0010 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | P502007 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | P502007 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 30A4000103 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MITSUBISHI | 11715849 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | 11715849 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 122497 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| ISUZU | 122497 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HONDA | 15400ZJ1004 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HONDA | 15400ZJ1004 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | MZ690116 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | MZ690116 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | S156072060 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | S156071921 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | S156071921 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |