9,18 €
Hay existencias
| Peso | 0,5761 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 3/4-16 UN |
| Length | 174 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 61 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 218648A1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 218648A1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | 2654407 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | 2654407 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | NA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | NA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| D3HZ6731B | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | 079756 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 960698B | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 960698B | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | 079756 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 300045000 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KUBOTA | 300045000 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |