62,31 €
Hay existencias
| Peso | 1,5309 kg |
|---|---|
| Primary Application | NAVISTAR 1889124C91 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 118 mm |
| Thread Size | 1 3/4-12 UN |
| Length | 286 mm |
| Gasket OD | 110 mm |
| Gasket ID | 98 mm |
| Efficiency 99% | 20 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Bypass Valve | Yes |
| Media Type | Synthetic |
| Collapse Burst | 13.8 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | NAVISTAR 1889124C91 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| INTERNATIONAL | 1889124C91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| INTERNATIONAL | 1889124C91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |