17,51 €
Hay existencias
| Peso | 0,9934 kg |
|---|---|
| Primary Application | CASE/CASE IH 1811953C1 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 108 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 203 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 61 mm |
| Efficiency 99% | 23 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J806 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | CASE/CASE IH 1811953C1 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| INTERNATIONAL | 1811953C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| INTERNATIONAL | 1811953C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |