9,21 €
Hay existencias
| Peso | 0,586 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 3/4-16 UN |
| Length | 149 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.5 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| DEUTZ | 12272453 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MWM | F238202310010 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MWM | F238202310010 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| RENAULT VI | 0005151017 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| RENAULT VI | 0005151017 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DEUTZ | 21112486 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DEUTZ | 12272453 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DEUTZ | 21112486 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| EICHER | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MWM | 7701006374 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 405416136 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MWM | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 405416136 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MWM | 7701006374 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 244191501 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| P550006 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| P550006 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 244191501 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | 5721190 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MERCEDES-BENZ | 5721190 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 40065301 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 40065301 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 40065300 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 40065300 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| JOHN DEERE | NA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | NA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |