17,50 €
Hay existencias
| Peso | 1,227 kg |
|---|---|
| Primary Application | DETROIT DIESEL 23518480 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 118 mm |
| Thread Size | 1 5/8-12 UN |
| Length | 260 mm |
| Gasket OD | 110 mm |
| Gasket ID | 98 mm |
| Efficiency 99% | 21 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | DETROIT DIESEL 23518480 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| DETROIT DIESEL | 23518480 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DETROIT DIESEL | 23518480 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DETROIT DIESEL | DNP552100 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DETROIT DIESEL | 23530573 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DETROIT DIESEL | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DETROIT DIESEL | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DETROIT DIESEL | 23530573 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 3I1882 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MERCEDES-BENZ | DNP552100 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 3I1882 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DETROIT DIESEL | 23527033 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DETROIT DIESEL | 23527033 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |