16,61 €
Hay existencias
| Peso | 1,2542 kg |
|---|---|
| Primary Application | JOHN DEERE AR98329 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 129 mm |
| Thread Size | 1 1/2-12 UN |
| Length | 171 mm |
| Gasket OD | 128 mm |
| Gasket ID | 119 mm |
| Efficiency 50% | 25 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | JOHN DEERE AR98329 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | RE57394 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | RE57394 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | AR101278 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | RE46380 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | AR101278 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | 36870038 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| JOHN DEERE | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| RE46380 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| P558329 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| JOHN DEERE | 716976 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | 716976 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | AR98329 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | AR98329 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | P558329 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |