14,33 €
Hay existencias
| Peso | 0,914 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 108 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 232 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 50% | 14 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.3 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1.4 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 1930544 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| FIAT | 04667755 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 04667755 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 4667755 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 4667755 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 74667755 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MWM | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MWM | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| IVECO | 01909137 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | 1901604 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 1901604 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | 1930544 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | 1909137 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 1909137 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 71909137 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 74667755 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| FIAT | 74667338 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | 74667338 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| P551604 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| P551604 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MWM | 2TB115561 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 4324909 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |