5,55 €
Hay existencias
| Peso | 0,39 kg |
|---|---|
| Primary Application | PERKINS 2654408 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 76 mm |
| Thread Size | 3/4-16 UN |
| Length | 140 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 48 micron |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | PERKINS 2654408 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 1014120 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | 2654408 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 2654408 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 1447082M2 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 1447082M2 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 7W2328 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 7W2328 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 2654406 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 2654406 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DEUTZ | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 106387 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |||
| PERKINS | 1014120 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 259025 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 106387 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 259025 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | 2301217 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| P554408 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| P554408 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | 3734468 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 3734468 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | PFC257004 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | PFC257004 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 1447082M1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 1447082M1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | 91675330 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 91675330 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 92110351 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 92110351 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 02130142 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 02130142 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 505260 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 505260 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 1499470 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 1499470 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 72080483 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | 72080483 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MILLAT | 1447082M91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |