10,44 €
Hay existencias
| Peso | 0,5262 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 174 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 61 mm |
| Efficiency 50% | 20 micron |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 119099 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MITSUBISHI | 3474000100 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 128680 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DEUTZ | 9414100529 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DEUTZ | 9414100529 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | 675617C91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| P553712 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |||
| CASE/CASE IH | 675617C91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |||
| CASE/CASE IH | 128680 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | 15209J2000 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 113712 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| ISUZU | 113712 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 300030300 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 300030300 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |