15,10 €
Hay existencias
| Peso | 0,7303 kg |
|---|---|
| Primary Application | MITSUBISHI ME014833 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 107 mm |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 126 mm |
| Gasket OD | 99 mm |
| Gasket ID | 88 mm |
| Efficiency 50% | 16 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | MITSUBISHI ME014833 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | L4254048 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | L4254048 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | ME004099 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | ME004099 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | P550067 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| P550067 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| GMC | 94028863 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| ISUZU | 4254048 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MITSUBISHI | ME014833 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | ME014833 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 2451U3031 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 2451U3031 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | P550037 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 42534584 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| ME017914 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| ME017914 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 5873103370 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| ISUZU | 8944289310 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 182136 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |