6,45 €
Hay existencias
| Peso | 0,2041 kg |
|---|---|
| Type | Full-Flow |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 68 mm |
| Thread Size | 3/4-16 UN |
| Length | 65 mm |
| Gasket OD | 65 mm |
| Gasket ID | 56 mm |
| Efficiency 50% | 20 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KAWASAKI | AM107432 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| AM125424 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| AM125424 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 492932 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 492932 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |