10,73 €
Hay existencias
| Peso | 0,5352 kg |
|---|---|
| Primary Application | CASE/CASE IH 427207C2 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 174 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 61 mm |
| Efficiency 50% | 20 micron |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.5 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 0.7 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | CASE/CASE IH 427207C2 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CASE/CASE IH | P557207 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CASE/CASE IH | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 398080R1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 398080R2 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| D0NNF933A | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 398080R2 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CASE/CASE IH | P557207 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | 15209J2000 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | 15209J2000 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | 1509C8602 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| D0NNF933A | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| NISSAN | 15209J6500 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 114565 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MERCEDES-BENZ | 3000303 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 3000303 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |