12,36 €
Hay existencias
| Peso | 0,5489 kg |
|---|---|
| Primary Application | KOMATSU 6736515142 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1-16 UN |
| Length | 176 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 23 micron |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 6736515142 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 6735515143 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 6735515143 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 6736515142 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 6736515142 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DOOSAN | 65055105015 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DOOSAN | 65055105015 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| LF16006 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DAEWOO | 65055105021 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DAEWOO | 65055105021 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |