8,96 €
Hay existencias
| Peso | 0,5534 kg |
|---|---|
| Primary Application | CASE/CASE IH 528250R91 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 172 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 61 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1.2 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 13.8 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | CASE/CASE IH 528250R91 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| NEW HOLLAND | 86605897 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NEW HOLLAND | 86605897 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 81879134 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| NEW HOLLAND | 81879134 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| VOLVO | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| VOLVO | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DAV111 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DAV111 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| VOLVO | 4785974 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | 3132737R93 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| INTERNATIONAL | 427207C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| INTERNATIONAL | 427207C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | 3132737R93 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FORD | 86546610 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| VOLVO | 9709000735 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| VOLVO | 9709000735 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| VOLVO | 423135 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| VOLVO | 423135 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| VOLVO | 12615 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| VOLVO | 12615 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | P558250 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 3408305 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| VOLVO | 1707046 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 528250R1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 528250R1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 42720702 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CASE/CASE IH | 528250R91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | 677709C91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | 677709C91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | 3059246R91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | 3059246R91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| VOLVO | 4785974 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 64785974 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 64785974 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 432135 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 432135 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 4699542 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 4699542 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CASE/CASE IH | 3132737R931 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 42720702 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |