10,26 €
Hay existencias
| Peso | 0,4853 kg |
|---|---|
| Primary Application | CATERPILLAR 1N4402H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 136 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.55 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 0.75 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 1N4402H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MAZDA | 35828 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PEUGEOT | 2900320 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 2900320 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 1N4402 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PEUGEOT | 1N4402 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 6696286 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 6696286 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 22355481 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MITSUBISHI | ME013661 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | ME013661 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | MD013661 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | MD013661 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ASHOK LEYLAND | NA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ASHOK LEYLAND | NA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | 1560B87305 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |